Darmowa wysyłka tylko teraz - Skorzystaj!
Zostań swoją najlepszą przyjaciółką!
5 stycznia 2021
Baby Shower Live z La Mammą!
21 stycznia 2021

??Fotografia porodowa – rozmowa z pionierką fotografii narodzin w Polsce

Kiedy Ją poznałam – od razu pomyślałam – szkoda, że nie spotkałyśmy się, kiedy byłam w ciąży! Pewnie dziś miałabym swój album z wyjątkową sesją… sesją z narodzin mojej córeczki.

Zapraszam Was na rozmowę z Anią Wibig z Obiektywnie Najpiękniejsze. Wielokrotnie nagradzana za swoje reportaże z narodzin Ania doczekała się określenia guru fotografii porodowej w Polsce! ❤️

Ania ujęła mnie swoją akcją – #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade, w którą zaanagażowały się fotografki porodowe ze Społeczności Zaufanych Fotografów Porodowych, fotografki dziecięce i rodzinne z całej Polski. To wyjątkowa akcja na czas pandemii. W wielkim skrócie chodzi o to, że kobiety które obecnie rodzą dzieci bez bliskiej osoby (bez męża, partnera, mamy, przyjaciółki) mogą wysłać kilka zdjęć z narodzin/pierwszych chwil po, które uda im się zrobić samemu lub z pomocą położnej czy innej mamy na łóżku obok do wybranej fotografki biorącej udział w Akcji. Więcej o akcji i o Ani sesjach przeczytacie na jej stronie – link do niej znajdziecie w opisie naszej rozmowy na Youtube. 

Ps. Koniecznie dajcie znać w komentarzu pod filmikiem, czy słyszałyście wcześniej o sesjach z narodzin, czy jest to dla Was coś nowego?  ??

Dodaj komentarz