Darmowa wysyłka tylko teraz - Skorzystaj!
??Fotografia porodowa – rozmowa z pionierką fotografii narodzin w Polsce
20 stycznia 2021
Lęk przed porodem. Oto ćwiczenie, które może Ci pomóc go obniżyć!
16 lutego 2021

Baby Shower Live z La Mammą!

Dziewczyny❤️

Zapraszam na absolutnie wyjątkowe wydarzenie! Organizuję dla Was Baby Shower Live z La Mammą!

To wydarzenie dedykowane dla kobiet w ciąży – szczególnie tej zaawansowanej, choć oczywiście może w nim brać udział każda z Was, którą zainteresuje program i idea wydarzenia.

Czasy są trudne. Od wielu kobiet, które urodziły w 2020 roku i od tych, które teraz są w ciąży słyszę – jak bardzo pandemia i związane z nią obostrzenia i lęki utrudniają przeżywanie tego wyjątkowego dla nas czasu – ciąży i porodu. Jak wiele dokłada Wam stresu i niewiadomych. Jak stawia pod znakiem zapytania Wasze marzenia choćby te związane z organizacją spotkania Baby Shower, żeby w gronie serdecznych kobiet spędzić radosny czas przed porodem.

Radość, śmiech, spotkanie ze sobą samą, wsparcie innych kobiet, to są rzeczy, które jak kwas foliowy powinny znaleźć się w Waszej diecie. Żadna pandemia nie może Wam tego zupełnie zabrać. Dlatego organizuję dla Was Baby Shower Live!

?Oto co dla Was przygotowałam:?

90 minut Baby Shower Live:

⏰ I część naszego BSL to spotkanie ze mną.

⏰ II część Spotkanie z Magdą Hajduk, twórczynią i prezeską Naturativ – polskie certyfikowane kosmetyki naturalne, która opowie nam wszystko, co warto wiedzieć na temat kosmetyków naturalnych i ich używania w okresie ciąży i kiedy karmicie a także w pielęgnacji Waszego maluszka.

?Bilet wstępu – wydarzenie jest bezpłatne, ALE… niebawem dowiecie się – jak warto się przygotować na Wasze Baby Shower z La Mammą!

WAŻNE!? Będą atrakcje!Jedną z nich będzie kod rabatowy – 30 % na zakup kosmetyków z serii dla mamy i dziecka marki Naturativ. Aby dostać kod zniżkowy trzeba zapisać się na wydarzenie, bo wyślemy Wam go mailem.

? Zapisać możecie się tutaj: https://lamamma.pl/BabyShower/babyshower.html…

Dołączcie też do wydarzenia tu, żeby być na bieżąco z powiadomieniami: https://www.facebook.com/events/778939119372561

Dajcie znać w komentarzu, z kim się widzę 28.01.? 🙂

Dodaj komentarz